|   | 

Plusssz Active Forte

Tabletki Plusssz Active Forte to produkt służący uzupełnieniu diety i suplementacji składników mineralnych. Specjalnie dobrany profil mikroelementów jest kierowany głównie do osób pracujących intelektualnie i narażonych na intensywny wysiłek psychiczny, np. studentów w trakcie sesji egzaminacyjnej. Może też być cenną pomocą dla osób mających trudności ze skupieniem się i zapamiętywaniem.

Co zawiera?

Plusssz Active Forte zawiera witaminy B1, B2, B3 (znaną także pod nazwą „niacyna”), B6, B12 C i E, a także biotynę, inozytol i kwasy pantotenowy i foliowy. Tabletki zawierają ponadto kofeinę i taurynę (zapewniające działanie pobudzające i energetyzujące), oraz substancję słodzącą – cukier.

Jak go używać?

Korzystanie z Plusssz Active Forte winno być poprzedzone konsultacją z lekarzem, oraz uważnym zapoznaniem się z ulotką dołączoną do opakowania. Przeciętny dorosły powinien przyjmować dwie tabletki dziennie. Produkt ma postać tabletki musującej, opakowanie zawiera 20 takich tabletek.

Musujące tabletki witaminowe

W celu spożycia, należy rozpuścić jedną tabletkę, w 250 ml zimnej wody. Dla skuteczności działania preparatu, oraz bezpieczeństwa użytkownika, ważne jest aby stosować się do zaleceń dawkowania. Przekroczenie wskazanej dziennej dawki może być szkodliwe dla zdrowia.

Kiedy nie stosować produktu?

Przed spożyciem należy zapoznać się ze składem preparatu i upewnić się że nie jesteśmy uczuleni ani nadwrażliwi na którykolwiek ze składników czynnych. Należy także sprawdzić czy nie przekroczona została data ważności produktu. Produkt należy stosować odpowiedzialnie, oraz trzymać go w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zobacz również

  • Apap czyli paracetamol w kapsułkach

    Jak preparat apap wpływa na nasz organizm i co ma w składzie? Aktywną substancją tego leku jest Paracetamol. Działa on przeciwgorączkowo...

  • Scorbolamid

    Scorbolamid powstał w wyniku połączenia trzech środków: kwasu askorbinowego, rutozydu oraz salicylamidu. Lek ten znajduje swoje zastosowanie...