|   | 

Ulgix Trawienie

Ulgix Trawienie jest suplementem diety wspierający procesy trawienne.

Ulgix Trawienie nie tylko skutecznie wspomaga wszystkie procesy trawienne, ale również przynosi zauważalną ulgę w przypadku niestrawności. Wyciąg z korzenia czarnej rzepy, karczocha, kurkumy oraz mięty dbają o kondycję wątroby, a także całego układu pokarmowego w niedługim czasie po rozpoczęciu stosowania. Maja również znaczący wpływ na zniwelowanie negatywnych skutków dotychczasowego złego odżywiania się. Złe nawyki żywieniowe mają szczególnie negatywny wpływ na wątrobę, w której odbudowaniu pomaga Ulgix Trawienie. Składniki suplementu wspierają organizm szczególnie po spożyciu ciężkostrawnych produktów. Ulgix Trawienie to suplement, który wspomaga procesy trawienne oraz metabolizm składników odżywczych (węglowodanów, białek i tłuszczów), co ułatwia przyswajanie ich przez organizm. Dzięki temu suplement dity może stanowić uzupełnienie i wzbogacenie codziennej diety.

Skład:

Skład Ulgix Trawienie obejmuje takie substancje jak: wyciąg suchy z kurkumy, olej sojowy , wyciąg suchy z czarnej rzepy , olej palmowy, wyciąg suchy z karczocha, wyciąg suchy z mięty pieprzowej, olej kokosowy, wosk żółty, lecytyna sojowa.

Walka z niestrawnością

Zalecane spożycie:

Nie należy przekraczać dawki zleconej przez lekarza lub dawkowania wskazanego w ulotce suplementu. Ulgix Trawienie przyjmuje się po posiłku 1-2 razy dziennie po jednej kapsułce.

Przeciwwskazania:

Osoby wykazujące nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku nie powinny stosować preparatu. Przez użyciem suplementu należy zapoznać się z treścią ulotki, a także sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Spożywać można wyłącznie preparat, który nie przekroczył daty ważności. Ważne jest, by nie przekraczać zalecanej dobowej dawki oraz przechowywać preparat poza zasięgiem dzieci.

Zobacz również

  • Apap czyli paracetamol w kapsułkach

    Jak preparat apap wpływa na nasz organizm i co ma w składzie? Aktywną substancją tego leku jest Paracetamol. Działa on przeciwgorączkowo...

  • Scorbolamid

    Scorbolamid powstał w wyniku połączenia trzech środków: kwasu askorbinowego, rutozydu oraz salicylamidu. Lek ten znajduje swoje zastosowanie...