|   | 

Nervomix

Nervomix Forte jest to lek mający w składzie zioła, pomaga zasnąć, uspokoić się, znajdziemy go pod postacią twardych tabletek.

Zawarte w nim zioła, pomagają w zasypianiu osobom cierpiącym na bezsenność przez swoją nerwowość, oraz ludziom nieradzącym sobie w codziennym życiu ze stresem. Substancje zawarte w tym leku Nervomix Forte, pomogą nam w lepszym przejściu przez nerwowe dla nas sytuacje i szybkie uspokojenie się, zapanowanie nad stresem.

Skład:

Substancje czynne leku Nervomicx Forte to: Melissae folium, Lupuli strobilus, , Hyperici herba,Valerianae radix.
Każda pojedyncza tabletka zawiera: Melissae folium 52,5 mg,Lupuli strobilus 52,5 mg,Valerianae radix 210 mg,Hyperici herba 35 mg.
Oprócz tego  Nervomix Fortezawiera: erytrozyna E 127,dwutlenek tytanu E 171,żelatyna,indygotyna E 132.

Tabletki na sen

Dawkowanie leku:

Dawkowanie leku Nervomixu Forte powinno być skonsultowane z lekarzem czy farmaceutą a przed zażyciem preparatu należy uważnie przeczytać ulotkę.

Dzienna rekomendowana dawka preparatu Nervomix Forte do spożycia przez osobę dorosłą i młodzież 12 lat to 2, max 4 tabletki 3 razy na dobę w zależności od natężenia objawów.

Przeciwwskazania do korzystania z leku:

Przed podjęciem decyzji o zażyciu leku  Nervomix Forte powinieneś zasięgnąć rady lekarza lub uważnie przeczytać ulotkę preparatu, szczególnie informacje dotyczące dawkowania. Przeciwwskazaniem do brania Nervomix Forte jest nadwrażliwość na któryś składnik leku Nervomix Forte. Nie powinno się go podawać się dzieciom poniżej 12 roku .Preparat przechowuj tylko w miejscu niedostępnym dla dzieci, zanim weźmiesz lek sprawdź jego datę ważności.

Zobacz również

  • Apap czyli paracetamol w kapsułkach

    Jak preparat apap wpływa na nasz organizm i co ma w składzie? Aktywną substancją tego leku jest Paracetamol. Działa on przeciwgorączkowo...

  • Scorbolamid

    Scorbolamid powstał w wyniku połączenia trzech środków: kwasu askorbinowego, rutozydu oraz salicylamidu. Lek ten znajduje swoje zastosowanie...