|   | 

Profesjonalne oczyszczanie skóry w twoim domu

Regularne oczyszczanie skóry to podstawa pielęgnacji. Do tej pory, aby usunąć martwy naskórek i dogłębnie oczyścić pory, konieczna była wizyta u kosmetyczki. Dzięki Gentle Deep Pore Cleanser profesjonalne oczyszczanie cery można wykonać samodzielnie w domu.

Sekret pięknej i zdrowej skóry? Dogłębne oczyszczanie. Skóra w ciągu dnia gromadzi mnóstwo zanieczyszczeń – makijaż, kurz i bród. Jeśli nie są one regularnie i dokładnie usuwane, razem z gromadzącymi się martwymi komórkami powodują zatykanie porów i zaburzenia w funkcjonowaniu skóry.

Nietwarzowe skutki braku oczyszczania

Zanieczyszczona skóra nigdy nie będzie wyglądała dobrze. Zatkane pory, tworzące się grudki, a nawet stany zapalne, poszarzała cera oraz sucha a nawet łuszcząca się cera – chyba żadna z nas nie chciałaby mieć z nimi do czynienia. Pamiętajmy, że szczególnie mocnego oczyszczenia potrzebuje skóra mieszana i tłusta, skłonna do tworzenia zaskórników i nadmiernego wydzielania sebum. Takiej cerze zwykła domowa pielęgnacja często nie wystarcza i aby dogłębnie oczyścić pory, konieczne są bardziej specjalistyczne zabiegi.

Oczyszczanie skóry

Profesjonalny zabieg w domowym zaciszu

Do tej pory jedyną możliwością przeprowadzenia takiej kuracji była wizyta w gabinecie kosmetyczki, jednak dzięki Gentle Deep Pore Cleanser francuskiej marki Institut Esthederm każdy może teraz wykonać profesjonalny zabieg oczyszczania skóry we własnym domu.

Gentle Deep Pore Cleanser z linii Osmoclean to powstały na bazie stymulującej optymalne funkcjonowanie skóry Wody Komórkowej – Cellular Water krem głęboko oczyszczający, który błyskawicznie absorbuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, nadmiar sebum i odblokowuje pory. Regularne stosowanie pozwala stopniowo wyeliminować problem rozszerzonych porów i zaskórników. Krem pozostawia cerę gładką i odświeżoną, przygotowaną do dalszej pielęgnacji, i ułatwia penetrację składników aktywnych w stosowanych później kosmetykach.

To jedyny na rynku produkt, którego działanie jest porównywalne z gabinetowym oczyszczaniem cery. W pełni bezpieczny dla skóry Gentle Deep Pore Cleanser może być stosowany w domu – w zależności od potrzeb oraz wrażliwości skóry zaleca się nakładanie produktu 1 lub 3 razy w tygodniu.

Zobacz również